top of page

GÖNDERİM ve İADE

Gönderim Politikası

 1. Siparişlerin hazırlanması ve teslimat süresi

 • Siparişleriniz, iş günlerinde (hafta sonu ve tatil günleri hariç) 24-48 saat içinde hazırlanacaktır.

 • Teslimat süresi, gönderim adresine ve ürünün stok durumuna bağlı olarak 2-7 iş günü arasında değişebilir.

 • Teslimatın gecikmesi durumunda, müşteri hizmetleri ekibimiz en kısa sürede müşterilerimizle iletişime geçecektir.​

   2. Kargo ücretleri​

 • Kargo ücretleri, siparişlerinizin toplam tutarına ve teslimat adresine göre değişebilir.

 • Belirli bir tutarın üzerindeki siparişlerde ücretsiz kargo seçeneği sunulabilir.

 • Kargo ücretleri, ödeme sayfasında belirtilen tutara dahil edilecektir.

   3. Teslimat adresi değişiklikleri

 • Teslimat adresi değişiklikleri, siparişinizin henüz kargoya verilmediği süreçte mümkündür.

 • Teslimat adresi değişikliği talepleri, müşteri hizmetleri ekibimize iletilmelidir.

İptal ve İade Politikası

Öncelikli hedefimiz, size iade etmek istemeyeceğiniz yüksek kaliteli ürünler sunmaktır çünkü memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

Ancak, herhangi bir nedenle satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız, teslimat tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde hasarsız ve kullanılmamış bir durumda ürünü iade edebilirsiniz.

 

İade ile bir not veya iade formu ile sipariş numaranız ve faturanızı dahil edin. Lütfen sıvılar veya hasarlı ambalajlar iade için kabul edilemez.

Gönderi sırasında paketin hasar gördüğünü düşünüyorsanız, teslimat görevlisinin yanında açın ve içeriği kontrol edin. Ürün hasarlıysa, teslimatı kabul etmeyin ve teslimat görevlisine protokol raporu hazırlatın. Lütfen ürünü aldıktan sonra nakliye sorumluluğunu üstlendiğinizi unutmayın.

Açılmış, kullanılmış, hasarlı veya başka türlü kullanılamayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği durumda olduğu gibi ürünü iade etmekle yükümlüdür ve yanlış kullanımdan kaynaklanan ticari değer kaybını telafi etmekle sorumludur.

Ürünü iade ederseniz veya satın almayı iptal ederseniz, iade edilen ürünü aldıktan on (10) gün içinde satın alma fiyatı iade edilecektir. İade, ödeme için kullandığınız aynı kredi kartına yapılacaktır ve bankanız tarafından 2-6 hafta içinde işleme konulacaktır. Lütfen bu süre üzerinde kontrolümüz olmadığını unutmayın.

Müşteriye teslim edildiği sırada üründe veya ambalajında bulunmayan hasar tespit edilirse, şirket ürünün iadesini kabul etmeyecek veya iade sağlamayacaktır. Bu durumda yetkili üretici servis merkezleri ile iletişime geçilmelidir.

 

Müşteri, iade edilen ürünlerin kargo masraflarını ödemekle sorumludur.

Banka transferi ile yapılan iadeler işlem günü dahilinde 2 iş günü içinde gerçekleştirilirken, kredi kartı ile yapılan iadeler 3 iş günü içinde işleme konulacaktır. Kredi kartı iadeleri bankanız tarafından aynı gün hesabınıza geçirilmeyebilir. Bu durumda, bankanızın kredi kartı hizmetiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Siparişinizde "İptal Edildi" uyarısı göründükten sonra, tam miktar kredi kartınıza veya transfer yaptığınız hesaba iade edilecektir. Taksitli ödemeler için iadeler, her ay kredi kartınızda bir uzlaşma olarak kaydedilecektir.

 1. Ürün iadeleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde yapılmalıdır.

 2. İade kabul edebilmek için ürünün: ambalajında zarar olmamalı ve kullanılmamış olmalıdır. Tüm aksesuarları ve orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderilmelidir.

 3. Aşağıdaki ürünler sadece açılmamış, kullanılmamış, zarar görmemiş veya test edilmemiş olarak iade edilebilir: Kimyasal, ekipmanlar, makineler.

  4. Tek kullanımlık ürünler ve son kullanma tarihi veya bozulabilir         karakteri olan ürünler iade edilemez.

  5. Kurulum gerektiren ürünler, yetkili bir servisten bilgi alınmadan açılırsa iade edilemez.

 • Makineler

   Bu ürünlerin ambalajını açarken hasar veya kusur bulunursa, yetkili servis çalışanlarıyla bir rapor doldurmanız gerekmektedir.     (Raporda sorunu detaylı olarak açıklamayı unutmayın!) Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade edebilirsiniz.

    6- Fiyatları finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcının kontrolü altında olmayan mal veya hizmetler için cayma hakkı kullanılamaz (altın, gümüş vb.).

bottom of page